Granulinio šildymo įranga. Montavimas, servisas, konsultavimas. 

Šildymo sistemų atnaujinimas.  

  • Šildymas
  • Granulinių krosnelių ekspozicija
  • Granulinių krosnelių ekspozicija IĮ Kemeras
  • Granulinė šildymo įranga - ekspozicija
  • Granuliniai katilai 50 kW
  • 5 klasės granuliniai katilai
  • Granulinės krosnelės
  • Granulinė krosnelė - IĮ Kemeras
  • Granulių degikliai , granuliniai degikliai
  • Granulių degikliai , granuliniai degikliai

 

Kviečiame apžiūrėti mūsų ekspoziciją Kuršėnuose. Aprodysime, paaiškinsime - gerokai paprasčiau nuspręsti kas labiau tinka ir patinka, kai gali daiktą ,,pačiupinėti" gyvai. 

Stengiamės visus siūlomus produktus turėti savo sandėlyje, taigi norimas įrenginys labai greitai gali pasiekti Jūsų namus.

Persikraustome į erdvesnes patalpas (Vinco Kudirkos g.14, Kuršėnuose)😊!
Turėsime daugiau vietos įrangos ekspozicijai ir sandėliavimui.
Galėsime diskutuoti (pokalbiai užtrunka!) patogiai įsitaisę minkštasuolyje.
Mažieji lankytojai tuo tarpu patyrinės žaislų dėžutės turinį… 

Laikina problemėlė – iki pilnai įsikursime, svečius galėsime priimti tik iš anksto sutartu laiku.  Daugiau informacijos tel. +37067444535 


Pastaruoju metu vis girdžiu, kad granulėmis šildyti nebeapsimokės. Ir iš tiesų – kainos kosminės! Tačiau žiema ateis, o dauguma mūsų būsime čia. Ne visi gi galės į šiltus kraštus išplasnoti 😊.


Taigi – kuo šildysimės? Pusdienį ,,neršęs" internete surinkau duomenis, kurie šiai dienai(2022.07.12) mano manymu daugmaž atitinka realybę.


Bus tęsiama...Bet kuris šildymo būdas - gryni nuostoliai. Tačiau , jei nenori keltis gyventi į Afriką, tenka su šiomis išlaidomis susitaikyti 😊. Galima tik pasirinkti, kuris variantas priimtinas. Taip, granulių kainos šiuo metu astronominės, tačiau... Pats nustebau, kai palyginęs iš įvairių kuro rūšių gaunamos šilumos 1 kWh kainas supratau, kad proporcijos praktiškai nepasikeitė. Tik visos kainos sėkmingai šovė į viršų. Išvada? Nustokime spirgėti ir kelti ažiotažą. Tai tik dar labiau įsiūbuos kainas.
Ir - pasižiūrėkime video. Esu įsitikinęs, kad ukrainiečiai, kurie sprendė tokias problemas prieš keletą metų, viską atiduotų, kad šiandien galėtų susikeisti su mumis rūpesčiais.
https://fb.watch/el0hsnumbW/
P.S. Pažįstamas granules gaminančios įmonės vadovas apie kainų šuolį išsireiškė maždaug taip: ,,Lyginant su praeitais metais žaliavos kaina pakilo keturis kartus, elektros kaina - tris kartus. Negana šito, tai dar patys pirkėjai sukėlė ažiotažą. Viens per kitą siūlo daugiau už kitus, kad tik jam granulės būtų čia ir dabar."


Katilai ir krosnelės jau šildantys naujų šeimininkų namus!  

 Žiūrėti daugiau... 

Šiek tiek kitoks požiūris į šildymą.

Apie mus 

Granulinio šildymo sistemos

IĮ ,,Kemeras" įregistruota 1997 metais. Granulinio šildymo sistemas įrenginėjame nuo 2008 metų. Buvome su pirmaisiais, patikėjusiais, kad šią technologiją galima sėkmingai  naudoti ir Lietuvoje. Tuo metu medienos granulių kaina  - 130-150 EUR/t atrodė įkandama tik pasiturintiems. Bėgo metai, visos energijos rūšys (elektra, dujos ir t.t.) pabrango keletą kartų, o medienos granules ir šiandien perkame už tuos pačius 150 EUR/t. Savaime suprantama, kaina metų bėgyje kinta, tačiau niekas nedraudžia apsirūpinti kuru pavasarį, kai jis pigesnis. Granulių kainos sąlyginis stabilumas - dar vienas argumentas šios kuro rūšies naudai.

 

Kodėl ,,Kemeras"? 

Nepatinka iš skiemenų sulipdyti pavadinimai. Norėjosi prasminio lietuviško žodžio, tačiau rasti dar niekieno nepanaudotą buvo nelengva. Pasirinkome nuo seno Lietuvoje auginamą gėlę - kemerą (lot. eupatorium). 

Žemaičiai ją dar ,,kemeriaku" vadina. Minties tuomet nekilo, kad Turkijoje yra miestas tuo pačiu pavadinimu..

Kemeras (eupatorium cannabinum)

Kodėl deklaruojame, kad mūsų požiūris į šildymą šiek tiek kitoks? Kai reikia sumūryti sieną, samdome mūrininką. Jei kažkas negerai su elektra - ieškome elektriko pagalbos. Kai reikia sutvarkyti šildymo sistemą - kažkodėl kviečiame vandentiekio ir kanalizacijos specialistus... Neužtenka tik sumontuoti įrangą ir vamzdynus - būtų gerai, kad Jūsų naujas katilas šildytų pastatą, o ne kaminą. Geriausiai šį uždavinį sprendžia šilumininkai. Laikome save tokiais. Pirmiausia siekiame išsiaiškinti užsakovo lūkesčius, įvertiname jau turimą įrangą bei galimybes ją panaudoti ir tik tada siūlome, mūsų nuomone, labiausiai tinkančius sprendimus. Dažniausiai tai nebūna pats naudingiausias komercine prasme pasiūlymas ir darbo po to gerokai daugiau, nei montuojant viską naujai, tačiau kaip smagu kartas nuo karto sulaukti skambučio: ,,Čia man Jūsų telefono numerį davė, rekomendavo".

Kuo galime būti naudingi? Mielai patarsime Jus dominančiais klausimais. Esant pageidavimui atvykstame konsultacijai į namus. Įrangą pristatome nurodytu adresu, jei reikia, sumontuojame ir suderiname, užtikriname garantinę ir pogarantinę priežiūrą, aprūpiname atsarginėmis dalimis. Šildymo sezono metu esame pasiekiami septynias dienas per savaitę. 

Kokią įrangą siūlome? Atstovaujame italų gamintoją Elmec  Group SRL (granulių degikliai ir katilai B-Max), 13000 granulinių katilų ir krosnelių per metus gaminančią bulgarų įmonę Mareli systems Ltd bei  estų granulinių katilų ir akumuliacinių talpų gamintoją Rapla Metall OÜ. Nuo 2008 metų  parduodame ir montuojame  didžiausio Baltijos šalyse granulių degiklių gamintojo Pelltech OÜ (Estija) produktus.

Mūsų veiklos sritis. Džiaugiamės visais užsakovais. Įrengiame naujas ar pertvarkome jau veikiančias katilines nuo 10 iki 500 kW galios. Turime sukaupę nemažai patirties įrengiant katilines prie medienos džiovyklų.
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie