Granulinės krosnelės (granuliniai židiniai) Mareli systems 

Lietuvoje ne ypač paplitęs (o be reikalo!) šildymo katilų tipas. Prigijęs pavadinimas  ,,granulinė krosnelė" perša mintį, kad tai viso labo pagalbinis šilumos šaltinis namuose - savotiškas židinio pakaitalas. Nieko panašaus! Krosnelė sušildo tokio pat dydžio pastatą  kaip ir analogiškos galios įprastinis šildymo katilas. Pliusai? Nereikia atskiros katilinės, galima sumontuoti bet kurioje patalpoje (miegamajame nederėtų), tinka grindinio ir radijatorinio šildymo sistemoms. 

Estetiškai patraukli, malonią šilumą skleidžanti interjero detalė ar net puošmena. Minusai? Santykinai nedidelė kuro atsarga.

Pristatome orą šildančias (sausas) ir vandens kontūrą turinčias granulines krosneles. Visos jos labai panašios savo techniniais parametrais. Jūs turite galimybę rinktis gaminius pagal matmenis, išvaizdą ar spalvą. Beveik kaip rūbus parduotuvėje... 


Orinės krosnelės

Granulinė krosnelė JADE        

Granulinė krosnelė PS AIR ND

Granulinė krosnelė PSN AIR

Granulinė krosnelė AURORA SLIM

Granulinė krosnelė ONYX AIR


               Krosnelės su vandens kontūru  

 

 

 Granulinė krosnelė ONYX HYDRO

 

Granulinė krosnelė PS HYDRO 

Granulinė krosnelė PB HYDRO

Granulinė krosnelė PBN HYDRO

Granulinė krosnelė PSN HYDRO

Granulinė  krosnelė PRIMAVERA

Granulinė kronelė STELLASIŪLOME PAGUDRAUTI! Netenkina gamintojo numatytos spalvos? Išsirinkite pageidaujamą, o mes Jūsų norą paversime tikrove. Šiek tiek kainuos papildomai, tačiau kalbame gi apie grožį.. 
Parašykite
Paskambinkite
Apie