Granulių degiklių montavimas

Katilas Kalvis 5-20, degiklis PV-20a

      Kalbantis su būsimais užsakovais dažnai užduodu klausimą – kokios profesijos žmonės montuoja šildymo sistemas? Atsakymas beveik visada būna tas pats – santechnikai. Visiems savaime suprantama, kad elektros ūkį įrenginėja ir prižiūri elektrikai, plytas  į Jūsų naujojo namo sienas kloja mūrininkai, o štai šildymo sistemos montavimą bei aptarnavimą patikime vandentiekio ir kanalizacijos specialistams…

      Įmontuoti granulių degiklį į Jūsų turimą katilą didelio mokslo nereikia.  Tačiau, norint, kad po to šiltų namas, o ne kaminas, reikia laikytis „žaidimo“ taisyklių. Jas žinančių žmonių profesija – šilumininkai. Laikome save tokiais.

   Medienos granulių degiklius montuojame nuo 2008 m., esame sukaupę nemažą patirtį. Užtikriname garantinę ir pogarantinę degiklių priežiūrą. Visada mielai atsakysime  į Jums kylančius klausimus. Norinčius  aprūpinsime patikrintos  kokybės granulėmis.

34 thoughts on “Granulių degiklių montavimas

 1. admin Post author

  Į Jūsų nurodytą katilą įmontuoti degiklį galima, tačiau reikėtų įvertinti degiklio keliamą triukšmą. Jei viryklė stovi virtuvėje, gali kilti nepatogumų. Montavimo kaina 130-180 Eur, priklausomai nuo atstumo iki Jūsų. Parinkus tinkamą degiklį bei teisingai jį sumontavus darbo efektyvumas toks pat, kaip ir kituose katiluose.

 2. admin Post author

  Įmontuoti į Jūsų turimą katilą granulių degiklį galima. Dėl efektyvumo – jei nesiimsite papildomų priemonių dūmo keliui katile organizuoti, labai aukšto n.v.k. tikėtis nereikėtų. Montavimo kaina priklausytų nuo atstumo iki Jūsų(140-170 EUR).

 3. Paulius

  Laba diena,
  Sakykite prašau, ar galima įmontuoti į Stropus žvakę S20U granulinį degiklį Kostrzewa 16. Ar efektyvus šildymas būtų ir ar labai brangus malonumas įkonstruoti degiklį?

 4. admin Post author

  Į Jūsų minimą katilą galima įmontuoti praktiškai bet kurį medienos granulių degiklį. Kainos nurodytos svetainės skyrelyje „granulių degikliai“. Kuro talpa(350 l) kainuotų 145 EUR, montavimas bei garantinis aptarnavimas Šiauliuose 150 EUR. Garantinio laikotarpio metu jokių papildomų mokesčių (už transportą ir pan.) nereikalaujame. Detalų pasiūlymą galima būtų pateikti įvertinus situaciją vietoje.

 5. Matas

  Sveiki, ar įmanoma padaryti iš kieto kuro į granulinio kuro pečių?
  Pečius KALVIS K5 16/10 deš.
  Ir kiek kainuotų su visom medžiagom ir darbais?
  Miestas – Šiauliai

 6. admin Post author

  Į visus dujų generacinius katilus galima nesunkiai įmontuoti granulių degiklius. Vigas 100 nėra išimtis

 7. admin Post author

  Degiklį į Jūsų turimą katilą įmontuoti galima. Vienu metu deginti malkas ir granules Vigas katile nepavyks. Dėl valdymo internetu – priklauso nuo to, kokį granulių degiklį pasirinktumėte. Dirbame jau devyneri metai, taigi Šiauliuose turime tikrai nemažai klijentų.

 8. Olegas

  Laba diena, noriu sužinoti ar įmanoma į malkinį katilą Vigas 40S įmontuoti granulių degiklį. Namas 200m2 šildomo ploto, naujos statybos, šildymas grindinis. Ar bus galimybė kūrenti malkomis, joms sudegus ar degiklis automatiškai persijungs granuliniam degimui. Ar bus galimybė valdyti internetu ar mobiliuoju telefonu. Ar yra Jūsų montuotų degiklių Šiauliuose.

 9. admin Post author

  Pritaikyti „Beržą“ šildymui granulėmis galima. Esame tokius darbus darę. Norint gero rezultato ir patogaus aptarnavimo, reikėtų keisti degimo kamerą.

 10. admin Post author

  Deja, Jūsų pageidaujamo dydžio talpos neturime. Galime pagaminti kaip vienetinį produktą, tačiau tai bus brangiau už standartinę 350 l talpą (145 Eur).

 11. Auris

  Sveiki,
  Ar esate montavę granulių degiklį į skysto kuro katilą „BERŽAS“? Ar tai neįmanoma?
  Ačiū.

 12. Algimantas

  Laba diena, turiu pajungtus į sistemą du šildymo katilus ATMOS 25 ir KčM 7 sekcijų.Pagrinde naudojamas ATMOS į kurį katilą patartumėte montuoti granulių degiklį kiek kainuotu degikliai su montavimu? Namo plotas 120m2.Pqagarbiai Agimantas.Mažeikiai

 13. zenonas

  Sveiki noreciau pasiteirauti ar galima perdaryti.pecius yra savadarbis ir pakrova is virsaus ir kokia butu kaina.randames klaipedos raj.aciu

 14. Tomas

  Sveiki,

  Katilas: VIADRUS HERCULES U22 C/D

  Noreciau suzinot kiek kainuotu sumontuot granuline iranga siam katilui, iskaitant visa iranga + montavima?
  Ir kaip sie katilai darbuojas su sia granuline iranga?

  Aciu

 15. Vaidas

  Sveiki.Kiek kiek kainuotu perdaryti katila Viadrus Hercules U26/5 25-30kW galingumo i granulini ? Koki degikli rekomenduotumet ? Namas senos statybos,grybo formos,kol kas neapsiltintas.

 16. loreta

  sveiki.noriu klausti kiek kainuotu perdaryti katila
  ATMUS22 i slldyma granulemis.ar daug isbranksta sildymo kastai?

 17. sigitas

  Sveiki. Noriu montuoti granulini degikli i VIGAS 25 katila. Namas dvieju aukstu apie 160 m2. Ka galetumet pasiulyti ir kaina mazdaug kokia butu? Veiksmas Taurageje. Aciu

 18. linas

  turiu katila vigas 25 noreciau imontuoti gran degikli kokia kaina su montavimo darbais klaipedoje ir jei stovetu sumontuotas degiklis ar akumuliacine talpa butina ar rekomenduotina gal katilui sveikiau o gal isvis nereikia

 19. Darius

  Ar galit sumontuoti degiklį į skysto kuro krosnį, vadinamą Beržą ? Ir kokios būtų kainos ?

 20. admin Post author

  Degiklis į ATMOS tipo katilą montuojasi be didelių problemų. Kaina susideda iš trijų dalių – pats degiklis, montavimo darbai, kuro talpa (jeigu tokia reikalinga). Kuro talpa 145 EUR. Montavimo su garantiniu aptarnavimu kaina šiek tiek priklauso nuo atstumo – Aukštaitijos sostinėje Panevėžyje tai būtų 160 EUR. Degiklio kaina – priklausomai nuo Jūsų pasirinkto granulių degiklio. Šiuo metu siūlome sekančius modelius – Ferroli Sun P7 (Italija)– 1050 EUR, Megatherm Plius (Graikija) – 1160 EUR, Pelltech PV-20a (Estija) – 1390 EUR, Pelltech PV-20b(Estija) – 1680 EUR.
  Išsamią informaciją mielai suteiksiu telefonu. Užsakovui pageidaujant, vykstame konsultuoti į vietą. Konsultacijos kaina 50 EUR. Jeigu pokalbiai baigiasi sutartimi, per galutinį atsiskaitymą už konsultaciją sumokėti pinigėliai grąžinami.

 21. Kęstutis

  Sveiki,rašo aukštaičiai. Norėčiau imontuoti degiklį į katilą ,,Atmos 25″. Ar montuojate į tokius katilus ir konia panašiai butu kaina?D

 22. admin Post author

  Deja, nors ir kaip žaviuosi šio krašto žmonėmis, darbuotis ten neteko. O šiaip į Viadrus U22 tipo katilus esame sumontavę tikrai nemažai degiklių.

 23. Linas

  Laba diena
  norėčiau sužinoti ar dzūkijoje esat kur montavę į viadrus u22?
  Alytuje,Druskininkuose

 24. admin Post author

  Sveiki,
  mielai pagelbėsime. Kad galėtumėm pasiūlyti konkretų sprendimą, reikėtų daugiau informacijos. Laukiame Jūsų skambučio. Tel.8-674 44535.

 25. kestas

  noriu perdaryti sena peciu „VIADRUS HERCULES U26“ i granulini .

 26. admin Post author

  Sveiki,
  kieto kuro katilo pritaikymas kūrenti granulėmis (degiklis, kuro talpa, montavimas, pagalbinė medžiagos, garantija) Jums kainuotų nuo 4500 Lt. Norint pateikti konkretų pasiūlymą, reikėtų daugiau informacijos apie esamą šildymo sistemą, Jūsų pageidavimus bei lūkesčius. Visada mielai patariame telefonu arba atvykstame į svečius. Konsultacija Jūsų namuose kainuotų 150 Lt. Užsisakius mūsų paslaugas, konsultacija nemokama. Tel.8-674 44535.

 27. mindaugas

  turiu kalvi 5-20, domina degiklis nes malkom nusibodo truputuka, namas apie 110 m2, be sildomu grindu, pajungta kumuliacine talpa. Kokia kaina butu siam katilui su pajungimu

 28. admin Post author

  Sveiki,
  Viadrus U22 katilai pakankamai gerai dirba su granulių degikliais, jeigu bus teisingai nukreipiami dūmai katile ir pakankamas katilo šildymo paviršiaus plotas. Kiek suprantu, Jums kyla klausimas, ar reikėtų, įsirengiant granulinį šildymą, keisti katilą. Atsakau – neverta. Deja, mūsų montuotų degiklių Panevėžyje neturime. Artimiausias Jums būtų Pakruojyje. Aukštaičiai kažkodėl vengia kreiptis į žemaičius…
  Pagarbiai Virginijus Lipskis
  P.S. Jeigu norėsite išsamesnio pokalbio ar konsultacijos Jūsų namuose, skambinkite. Mūsų tel Nr. 8-674 44535

 29. laima

  Noreciau paklausti,ar apsimoka granulini degikli istatyti i Viadrus 22.ir jei imanoma as gyvenu Panevezyje.IR ar yira istatytas kur nors Panevezyje.

 30. admin Post author

  Sveiki,
  degiklį įmontuoti galima į bet kurį kieto kuro katilą. Skiriasi tik darbo ir medžiagų sąnaudos bei maksimalus pasiekiamas naudingo veiksmo koeficientas. Jeigu Jūs galvojate apie šildymą granulėmis, žvakės tipo katilo nesiūlyčiau. Yra daugybė patogesnių varijantų. Jeigu norite išsamesnės informacijos, paskambinkite mums numeriu 8-674 44535 – galėsime detaliai aptarti Jums rūpimus klausimus. Esant pageidavimui, galime atvykti ir į svečius, išanalizuoti situaciją vietoje.
  Pagarbiai Virginijus Lipskis

 31. Justas

  Laba diena,
  noreciau paklausti ar imanoma i zvakini peciu ideti granulini dozatoriu?
  nes neapsisprendziu koki katila statyti. ir gal galetumete patarti 130m2 namui kokio katilo reiktu kw?

Comments are closed.