Kontaktai

Mus rasite:

IĮ „Kemeras“

Durpynų g.1, Kuršėnai

Tel.8-674 44535

svet@kemeras.lt

https://www.facebook.com/II.Kemeras

18 thoughts on “Kontaktai

 1. admin Post author

  Ferroli degiklių valdymo programoje tokia galimybė nenumatyta, tačiau šis klausimas gali būti palyginus nesudėtingai sprendžiamas ir kitais būdais. Deja, nematydamas Jūsų katilinės, negaliu pateikti konkretaus pasiūlymo.

 2. Evaldas

  Sveiki. Pas mane yra granulinis katilas Ferroli. Norejau suzinoti ar su juo yra imanoma padaryti, kad karsta vandeni valdyciau atskirai. Zodziu, kad katilas atskirai reaguotu i sildymo sistema ir atskirai i karsto vandens paruosima.
  Aciu!

 3. admin Post author

  Perdaryti katilą galima. Kaina priklausytų nuo pasirinkto degiklio( su montavimu, garantiniu aptarnavimu, kuro talpa – nuo 1400 iki 2200 EUR). Esant poreikiui, konsultuojame Užsakovo namuose. Jei pageidaujamo degiklio nereikia parsisiųsti iš už Lietuvos ribų, sumontuojame savaitės bėgyje gavus apmokėjimą už pasirinktą degiklį.

 4. Deividas

  Sveiki,
  Domina katilo vienybė 16(naujesnis modelis) perdarymas, pritaikant jį kūrenti granulės. Ar užsiimate? Ką galite pasiūlyti? Kokia kaina? Terminai? Vieta bus KAUNAS.
  Pagarbiai
  Deividas

 5. admin Post author

  Neparašėte, apie kokį degiklį galvojate. Bendru atveju, norint deginti smulkintą anglį Jums reikėtų apatinio padavimo degiklio. Tai dažniausiai lenkiški produktai be automatinio uždegimo funkcijos. Medienos granulių jais deginti nerekomenduočiau.

 6. Justinas

  Sveiki, norejau pasiteirauti ar imontavus toki degikli galima kurenti smulkinta anglimi vietoje medzio granuliu?

 7. gediminas

  laba diena noreciau paklausti ar imanoma sumontuoti degikli i viadrus u26 7sekciju plotas 200m2 ir kiek sukainuotu viskas aciu

 8. Vaidas

  Sveiki,

  Ar verta montuoti degikli i zvakes tipo katila? Sakoma kad labai neeokomiskas sildymas gaunasi ir zvakes tipo katilai nelabai tinkami montuoti degiklius.

  Pakomentuokite ka jus manote apie tai?

  Aciu

 9. Darius

  Sveiki, reikalingas degiklis i Viadrus U26, kokie galimi variantai ir kokios kainos, beje geriau butu, kad galima butu deginti ne tik medzio granules, bet pvz ir grudus ar anglies granules, isanksto aciu.

 10. Kęstutis

  Laba vakaras,
  Turiu klausima ir noriu konsultacijos į savo esama pečių esu isimontaves degiklį lyg viska ir baigiu sustiguoti beliko įsistatyti traukos reguliatoriu, jei aš ji montuosiu apačioje kamino kur išbėga kondensatas , dedu trišaki viena trišakio dalis ieina į kamina kita palieka kondensato dangteliui uždėti olikusi atsaka traukos reguliatorius palieka, ar taip teisinga būtų ?

  Pagarbiai
  Kęstutis
  tel 860546813
  Pakruojis.

 11. Svajunas

  Turiu katila junkers sk32-2s61 kraunamas per virsu ar galima i toki katila imontuoti degikli.
  Aciu uz asakima.

 12. jurij

  labas,ar turite degikli pelltecn pv20b?ir kiek kainuoja komplektas/degiklis+transporteris granuliu+kompresorius/?aciu

 13. admin Post author

  Sveiki,
  granulių degiklį į tokio tipo katilą įmontuoti galima. Reikėtų šiek tiek „paburti“ katilo viduje, norint efektyvesnio dūmų ataušinimo. Vienintelė galima problema-jei katilas stovi virtuvėje (įranga neatrodys labai estetiškai, be to darbo metu degiklis ir sraigtas visgi skleidžia garsą). Atvirai kalbant mano namuose jau septyni metai degiklis dirba labai panašiame katilėlyje. Įdėjau laikinai, tačiau , kaip jau minėjau, po kai kurių korekcijų gautas rezultatas netgi labai neblogas.

 14. arunas

  Sveiki.Pas mane stovi Vienybe-v katilas-virykle 12kw.Ar imanoma sumontuoti granuliu degikli i si katila?Ar is vis apsimoka tai daryti?Aciu uz atsakyma.

 15. admin Post author

  Granulių degiklius galima įmontuoti praktiškai į visus kieto kuro katilus. Tiesa, kai kuriais atvejais reikia papildomų darbo ir medžiagų sąnaudų. Jūsų atveju problemų neturėtų kilti. Tiksliai galėčiau atsakyti, jei pamatuotumėte ir atsiųstumėte man pelenų angos dalies virš grotelių matmenis. Mielai atsakysiu į papildomus klausimus telefonu 8-674 44535.

 16. Audrius

  sveiki, tyriu 25 kw galingomo „kruk“ (Lenkija) katilą. Norėčiau, jei yra galimybė, paversti jį granuliniu. Ar galiu tikėtis Jūsų pagalbos?

 17. admin Post author

  pries ką nors pasiūlydamas turėčiau pamatyti namo šildymo sistemą, tuo pačiu išsiaiškinti Jūsų pageidavimus. Bet kuriuo atveju, jeigu Jus tenkina esama padėtis, galite statyti ir tokį pat katilą. Jeigu manote, kad laikas turėti kažką patogesnio – mielai pagelbėsiu.
  Pagarbiai Virginijus Lipskis
  Tel. 8-674 44535

 18. Ingrida

  Laba diena,
  pradėjo leisti vandenį ASTRA 25E katilas (10 eksploatavimo metai).
  Namas apšiltintas, apie 150 kv. m. , šildymo sistema nesavitakinė.
  Kadangi rinkoje labai daug produktų, gal galėtumėt patarti ką rinktis keičiant į naują.
  Nes iš nežinojimo yra mintis statyti tokį pat.
  Ačiū.

Comments are closed.